Praca mechanik - elektronik

PRACA NA STANOWISKU MECHANIK - ELEKTRONIK

PRACA MOBILNA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

Firma TI-MA Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku poszukuje pracownika na stanowisko:

MECHANIK – ELEKTRONIK (Branża: maszyny i urządzenia do przetwórstwa mięsnego).

Obowiązki:

  • naprawa, konserwacja oraz montaż maszyn i urządzeń do przetwórstwa mięsnego;
  • praca na terenie całej Polski od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku elektryk/elektromechanik (nie jest wymagane doświadczenie w branży przetwórstwa mięsnego);
  • umiejętność czytania schematów technicznych i elektrycznych;
  • znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełen etat;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • wdrożenie przez doświadczonych specjalistów;
  • ciągły rozwój poprzez szkolenia u zagranicznych producentów maszyn;
  • samochód służbowy.

z dopiskiem: MECHANIK - ELEKTRONIK