×

Biuro obsługi klienta

 • Poniedziałek - Piątek

  8.00 - 15.00
 • Sobota - Niedziela

  nieczynne

Serwis urządzeń

 • Poniedziałek - Piątek

  08.00 - 15.00
 • Sobota - Niedziela

  nieczynne

Potrzebujesz więcej pomocy?

Aktualności

INFORMACJE / WYDARZENIA / NOWOŚCI

piątek, 03 listopada 2023 / Published in News

W dniach 21-23 października, przedstawiciele naszej firmy mieli przyjemność udać się do Niemiec, do Stuttgartu na targi SÜFFA – 2023.
Targi SÜFFA to regionalne targi dla branży przetwórstwa mięsnego, które co edycję gromadzą nowych wystawców oraz coraz to większą liczbę odwiedzających.

wtorek, 10 października 2023 / Published in News
poniedziałek, 21 sierpnia 2023 / Published in Targi

Ti-Ma na Food Tech Expo 2023: Nowoczesne Rozwiązania dla Branży Spożywczej

Ti-Ma, ceniony dostawca maszyn dla sektora spożywczego, przygotowuje się do udziału w nadchodzących Targach Food Tech Expo. To wyjątkowe wydarzenie branżowe odbywać się będzie w Ptak Warsaw Expo, największym Centrum Targowo-Kongresowym w Europie Środkowej. Jego głównym celem jest skupienie różnych sektorów branży technologii spożywczych i stworzenie sprzyjających warunków do nawiązywania profesjonalnych kontaktów biznesowych. Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych stanowią wyjątkową okazję do identyfikowania potencjalnych partnerów biznesowych dla Twojej firmy.

Food Tech Expo to doskonała okazja, abyś mógł porównać i dokładnie przeanalizować wszystkie dostępne na polskim rynku oferty dedykowane branży spożywczej. To wydarzenie stanowi także doskonałą okazję do uczestnictwa w konferencjach, warsztatach oraz kongresach związanych z technologiami spożywczymi, co pozwoli na poszerzenie wiedzy o rynku oraz zapoznanie się z najnowszymi technologiami. Zachęcamy do rejestracji, aby otrzymać zaproszenie na targi.

Ti-Ma, będąc wiodącym dostawcą zaawansowanych maszyn dla branży spożywczej, ma zaszczyt ogłosić swoje uczestnictwo w Targach Food Tech Expo. Firma jest gotowa zaprezentować innowacyjne rozwiązania, które przyczynią się do dalszego rozwoju sektora spożywczego. Jako ekspert w dziedzinie technologii spożywczych, Ti-Ma będzie miała okazję przedstawić swoje zaawansowane maszyny, które doskonale odpowiadają na potrzeby i wymagania współczesnej branży spożywczej.

Poprzez uczestnictwo w Food Tech Expo, Ti-Ma dąży nie tylko do prezentacji swoich produktów, ale także do nawiązywania relacji biznesowych, dzielenia się wiedzą oraz zdobywania nowych spostrzeżeń. Rejestracja na to wydarzenie otwiera drzwi do możliwości współpracy, poznania nowych trendów i wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami branży spożywczej.

Stoisko na targach: Hala B, stoisko B2.19

Czytaj więcej:
www.foodtechexpo.pl/

poniedziałek, 21 sierpnia 2023 / Published in Targi

Firma Ti-Ma – Wiodący Dostawca Maszyn dla Branży Spożywczej na Targach POLECO

Ti-Ma, renomowany dostawca wysokiej jakości maszyn dla branży spożywczej, ma zaszczyt ogłosić swoją obecność na tegorocznych targach POLECO. Włączając się w ekologiczne inicjatywy i rozwijając nowatorskie rozwiązania technologiczne, Ti-Ma prezentuje swoje zaawansowane urządzenia, które nie tylko podnoszą wydajność produkcji, ale również przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju.

Ekspozycja Ti-Ma na targach POLECO będzie doskonałą okazją dla profesjonalistów z branży mięsnej, aby z bliska zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami. Firma zaprezentuje nowoczesne maszyny, które nie tylko przyspieszają procesy produkcyjne, ale także są zaprojektowane z myślą o minimalizacji wpływu na środowisko. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, maszyny Ti-Ma umożliwiają osiągnięcie wyjątkowej precyzji w obróbce mięsa, jednocześnie redukując straty surowca.

Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa mięsnego, Ti-Ma oferuje kompleksowe rozwiązania dostosowane do różnorodnych potrzeb. Na targach POLECO firma będzie prezentować zarówno sprawdzone klasyki, jak i najnowsze modele maszyn, które wprowadzają rewolucyjne metody przetwarzania mięsa. Dzięki temu profesjonaliści z branży mięsnej będą mieli okazję zaktualizować swoje wyposażenie i zwiększyć efektywność swoich operacji.

Ti-Ma aktywnie angażuje się w dążenie do ochrony środowiska oraz zrównoważonego rozwoju. Poprzez prezentację swoich produktów na targach POLECO, firma potwierdza swoje zaangażowanie w ekologiczne inicjatywy, a także zdolność do dostarczania innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań dla branży mięsnej. Oczekuje się, że udział Ti-Ma na tych targach przyczyni się do zacieśnienia współpracy między sektorem mięsnym a dążeniem do ochrony środowiska, co ma kluczowe znaczenie dla przyszłości naszej planety.

Stoisko na targach: Pawilon 5, stoisko 100

Czytaj więcej:
www.poleco.pl/

Aktualności

TOP