×

Biuro obsługi klienta

 • Poniedziałek - Piątek

  8.00 - 15.00
 • Sobota - Niedziela

  nieczynne

Serwis urządzeń

 • Poniedziałek - Piątek

  08.00 - 15.00
 • Sobota - Niedziela

  nieczynne

Potrzebujesz więcej pomocy?

Biuro obsługi klienta

 • Poniedziałek - Piątek

  8.00 - 15.00
 • Sobota - Niedziela

  nieczynne

Serwis urządzeń

 • Poniedziałek - Piątek

  08.00 - 15.00
 • Sobota - Niedziela

  nieczynne

Potrzebujesz więcej pomocy?

TI-MA

Czołowy dystrubutor maszyn i urządzeń dla przetwórstwa spożywczego!

Wyróżnienia które zobowiązują!

Firma

PONAD 30 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU!

Historia spółki Ti-Ma jest nierozerwalnie związana z firmą Industrievertretung Rudolf Thielmann. W 1984 r., 18-letni wówczas Rudolf Thielmann rozpoczął pracę na własny rachunek od remontu i sprzedaży używanych maszyn dla branży mięsnej w niemieckiej miejscowości Borod Westerwalde niedaleko Kolonii. Po czterech latach przeniósł się do Gremmelin koło Rostocka, gdzie firma miała swoją siedzibę do 2012r.

W 1990 roku utworzył przedstawicielstwo w formie oddziału w Gdañsku, w którego ofercie znalazły się urządzenia renomowanych marek, posiadające europejski certyfikat jakości. W 1992 r. powstała firma Ti-Ma z p. Rudolfem Thielmannem jako prezesem, która wzięła na siebie wszelkie obowiązki związane z serwisem i sprzedażą części zamiennych. Od 2002 r. właścicielami firmy są Maria Andrzejewska, która jednocześnie objęła funkcję prezesa firmy, oraz Arkadiusz Stadnik.

 

Firmy rozwijały się prężnie, zwiększając z roku na rok obroty, do czego przyczyniał się młody, lecz fachowy zespół umiejętnie prowadzony przez szefa-właściciela Rudolfa Thielmanna, w tym czasie już doświadczonego przedsiębiorcy, a konsekwencja, zdecydowanie i energia w działaniu wpływały na pozytywny obraz firmy.

Pod koniec 2012 r. dokonana została restrukturyzacja. W jej ramach, wychodząc naprzeciw życzeniom polskich klientów, skupiono całą działalność w jednej firmie. Od tego momentu Ti-Ma oprócz serwisu i sprzedaży części zamiennych, przejęła również działalność związaną ze sprzedażą maszyn pod patronatem Rudolfa Thielmanna. W ten sposób skoncentrowano wszystkie rodzaje działalności w jednej, całkowicie polskiej firmie.

Ti-Ma, a wcześniej IRT znane są dobrze na polskim rynku, zaś maszyny i urządzenia przez nie sprowadzane można spotkać w wielu zakładach mięsnych w Polsce i za granicą. W swej ofercie posiada marki wielu, renomowanych, europejskich producentów.

Na początku września 2015 r. do grona wspólników dołączył Pan Krzysztof Pawlak z działu serwisu. Tym samym TI-MA ma obecnie 3 wspólników.

Zaufanie potwierdzone przez klientów

Nasze maszyny z powodzeniem wspierają produkcję uznanych marek przetwórstwa mięsnego, rybnego i spożywczego .

Najwyższa jakość współpracy

Wyróżnienia i certyfikaty

Jesteśmy przedstawicielem czołowych producentów maszyn w Europie

Zapraszamy serdecznie do współpracy

TOP